Transferuri Super Liga editia 2018-19

Sectiune dedicata echipelor de seniori locale
Sick
Mesaje: 382
Membru din: 13 Ian 2018, 15:30
Localitate: Timisoara
Romania

Re: Transferuri Super Liga editia 2018-19

Mesaj de Sick » 27 Aug 2019, 04:31

Veniri:

Gloria Buzau: Nistor Ionita (centru), Ciprian Lucaci (pilier dr), Jacobs Clifferd Benjamin (L2), Fili Lomani (aripa), Cosmin Iliuta (aripa), Vasilica Pascu(Aripa), Catalin Prunaru (centru), Ionut Simion (L3), Stefan Iancu (L2)
U Cluj: Paul Petucher (Pilier), Virgil Ghenea (L2/L3), Marius Ferariu (L3), Alin Toma (L2), Alexandru Harasim (10), Andrei Pricopie (L2), Darius Vulturar (L2/L3)
Dinamo: Tudorel Bratu (9), Daniel Hrenciuc (15), Marian Ispir (aripa), Bakhva Kobakhidze (10), Nikholas Moa (L3), Michael Scheepers (centru), Johannes Van Heerden (L2)
Timisoara: Damian Stratila (L3), Ionel Melinte (10/15), Danut Jipa (10), Paul Perici (9), Marius Lungu (pilier stanga), Hinkley Vaovasa (10/15), Fonoifua Paea (pilier), Aranda German Osvaldo (pilier), Moa Mua Maliepo (centru), Bidzina Shamkharadze (9)
Steaua: Mario Arvinte (L3), Vasile Balan (pilier dreapta), Dragos Lucan (taloner), Dragos Ser (L3), Matthew Tweddle (L3), Florin Vlaicu (centru), Alexandru Savin (pilier stanga), Marian Drenceanu (L2), Florin Bardasu (taloner)
Baia Mare: Sebastian Agapie (9), Feliuai David Falesa (15), Oancea Alexandru (taloner/pilier dreapta), Dugladze Revazi (pilier dreapta), Paul Popoaia (aripa),
Constanta: Tiberiu Otelea (10), Razvan Barbu (15), Razvan Berbece (9), Florian Ciocoiu (taloner/pilier), Marian Gorcioaia (taloner), Florin Sasu (pilier), Gigi Militaru (pilier), Ciprian Chiriac (pilier)
Bogdan_DC
Mesaje: 357
Membru din: 12 Ian 2018, 16:36
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Transferuri Super Liga editia 2018-19

Mesaj de Bogdan_DC » 28 Aug 2019, 15:08

Sick scrie:
27 Aug 2019, 04:31
Veniri:

Gloria Buzau: Nistor Ionita (centru), Ciprian Lucaci (pilier dr), Jacobs Clifferd Benjamin (L2), Fili Lomani (aripa), Cosmin Iliuta (aripa), Vasilica Pascu(Aripa), Catalin Prunaru (centru), Ionut Simion (L3), Stefan Iancu (L2)
U Cluj: Paul Petucher (Pilier), Virgil Ghenea (L2/L3), Marius Ferariu (L3), Alin Toma (L2), Alexandru Harasim (10), Andrei Pricopie (L2), Darius Vulturar (L2/L3)
Dinamo: Tudorel Bratu (9), Daniel Hrenciuc (15), Marian Ispir (aripa), Bakhva Kobakhidze (10), Nikholas Moa (L3), Michael Scheepers (centru), Johannes Van Heerden (L2)
Timisoara: Damian Stratila (L3), Ionel Melinte (10/15), Danut Jipa (10), Paul Perici (9), Marius Lungu (pilier stanga), Hinkley Vaovasa (10/15), Fonoifua Paea (pilier), Aranda German Osvaldo (pilier), Moa Mua Maliepo (centru), Bidzina Shamkharadze (9)
Steaua: Mario Arvinte (L3), Vasile Balan (pilier dreapta), Dragos Lucan (taloner), Dragos Ser (L3), Matthew Tweddle (L3), Florin Vlaicu (centru), Alexandru Savin (pilier stanga), Marian Drenceanu (L2), Florin Bardasu (taloner),Tangimana Fonovai (aripa/centru)
Baia Mare: Sebastian Agapie (9), Feliuai David Falesa (15), Oancea Alexandru (taloner/pilier dreapta), Dugladze Revazi (pilier dreapta), Paul Popoaia (aripa/fundas), Iulian Hartig (pilier/taloneur)
Constanta: Tiberiu Otelea (10), Razvan Barbu (15), Razvan Berbece (9), Florian Ciocoiu (taloner/pilier), Marian Gorcioaia (taloner), Florin Sasu (pilier), Gigi Militaru (pilier), Ciprian Chiriac (pilier), Adrian Ion (L3), Kamil Sobota (L3)
I-am adaugat si pe Sobota si Ion la Tomitanii, Hartig la BM si Fonovai la Steaua.
Scrie răspuns